Recenze Klarstein

Klarstein Maxfresh ACO6-Maxfresh-B

Ověřený zákazník Klarstein Věra

Přidáno: 17. července 2023

Zakoupeno v Klarstein

• Splnil očekávání, vše funguje.
  • Nic.
Klarstein Skyscraper Ice Smart ACO4-SkyscrprIceSmR

Klarstein Skyscraper Ice Smart ACO4-SkyscrprIceSmR

Ověřený zákazník electronic-star.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. července 2023

(naposledy upraveno 16. července 2023)

Zakoupeno v electronic-star.cz

• Místnost to neochladi, je to jako každý jiný větrák, ani když se dá led, tak je teplota v místnosti stále stejná, takže za mě to žádný chladící přístroj není
Klarstein Skyscraper Ice 10029328

Klarstein Skyscraper Ice 10029328

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 16. července 2023

(naposledy upraveno 16. července 2023)

• hezký design
  • velmi dobře ochlazuje
  • dálkové ovládání
  • možnost přemístění
  • krátký kabel
  • špatná manipulace s nádobou pro vodu
  • špatně čitelná tlačítka
  • absence držáku na dálkové ovládání

Chladič vzduchu Skyscraper Ice 4 v 1 jsem zakoupil ve čtvrtek 13.7.2023 a následujíc den mi byl dodán. Mohl jsem ho tedy vyzkoušet, když venku byly nesnesitelná vedra (sobota 15.6.2023 cca 38 stupňů Celsia) a musím říci, že mne výrobek mile překvapil. Je jasné, že neudělá v místnosti stejnou teplotu jako klimatizace, jelikož to také klimatizací není, ale kvalitní ochlazovač vzduchu.

Produkt kombinuje větrák, ochlazovač vzduchu, ionizér a zvlhčovač. V těch největších vedrech jsem kombinoval studenou vodu, chladící vložku a led. Ochlazoval jsem místnost, kde bylo nejvíce vedro a tím byl obývací pokoj. Musím říci, že mne výrobek překvapil. V místnosti, kde bylo nesnesitelně a nedalo se dýchat, bylo po použití výše uvedené kombinace příjemně a dalo se v ní působit (panelákový obývací pokoj). Taktéž jsem ocenil, že se výrobek otáčí kolem své osy (cca 210 st.). Hluk by přijatelný a zvuk protékající vody, byl pro mne v normě. Zvuk by se dal přirovnat protékající bytové vodní fontánce.

No a abych nebyl je u samé chvály, tak výrobek má také zápory. To, co mne nejvíce vadí je, že nádobka na vodu se nedá úplně vyndat, takže pokud chci vylít vodu, která se nespotřebovala (například při uložení výrobku), tak musím manipulovat s celým výrobkem. Naplnění vody do nádobky je nekomfortní, jelikož páčka pro její uvolnění je udělána neohrabaně a voda se musí doplňovat buď lahvemi nebo konvičkou či jinou nádobou na vodu. Další, co není dotažené do konce, jsou manipulační tlačítka přímo na věži. Na černém podkladu jsou písmena v tmavě šedé barvě, takže je ve dne špatně vidět, co je na tlačítku napsané, natož večer. Nechápu, proč nejsou podsvícené nebo aspoň bílá.

Klarstein Barolo 28 Uno

Klarstein Barolo 28 Uno

Přidáno: 15. července 2023

Zakoupeno v Klarstein

Funguje, je tichý a má jednoduché ovládání vč. Osvětlení.

Klarstein Victoria 60 cm 645 m³/h

Klarstein Victoria 60 cm 645 m³/h

Ověřený zákazník Klarstein S

Přidáno: 15. července 2023

Zakoupeno v Klarstein

Lehké a snadné na ovládání

Klarstein Amazonia Mini stříbrná

Klarstein Amazonia Mini stříbrná

Ověřený zákazník electronic-star.cz Vlachová A.

Přidáno: 14. července 2023

Zakoupeno v electronic-star.cz

Pro jednu osobu je myčka dostačující , jen mě vadí ,že tam není návod k použití v češtině.Návod mi byl zaslán na mail ale nemám nikoho kdo by mi ho vytiskl. Jinak jsem spolojená.

Klarstein PolarTower ACO14-SmtB

Klarstein PolarTower ACO14-SmtB

Přidáno: 14. července 2023

(naposledy upraveno 14. července 2023)

Zakoupeno v Klarstein

• Po týdnu používání a dolévání vody je voda zkažená a vzduch z přístroje zapáchá. Celá soustava zanesena .
  • Protékající voda šplouchá což je především v noci nepříjemné
  • Noční režim je strašně hlučný

Přístroj nedoporučuji!

Klarstein Royal Trash Rose Gold KG15-RoyalTrashRGold 72 l

Klarstein Royal Trash Rose Gold KG15-RoyalTrashRGold 72 l

Ověřený zákazník Klarstein OV

Přidáno: 12. července 2023

(naposledy upraveno 12. července 2023)

Zakoupeno v Klarstein

Koš splňuje všechny požadavky pro třídění odpadu na malém prostoru a esteticky vypadá dobře.

Klarstein GQ7-FruitJerky Plus6

Klarstein GQ7-FruitJerky Plus6

Zakoupeno v Klarstein

chybí český návod, ale na internetu je dohledatelný

Klarstein FP13-KonfiStar40Digi

Klarstein FP13-KonfiStar40Digi

Ověřený zákazník electronic-star.cz Kristina

Přidáno: 12. července 2023

(naposledy upraveno 12. července 2023)

Zakoupeno v electronic-star.cz

• Lehký materiál, snadná ovladatelnost. Vše je automatické a šetří čas. Uvnitř dostatečný prostor pro zavařované flašky.
  • Chyběl návod v češtině nebo slovenštině.

Za mě celková spokojenost. Do teď jsem se trápila se starým zavařovacím hliníkovým hrncem a s teploměrem. Od teď už pro mě zavařování nebude černá můra :-)

Klarstein Maxfresh ACO6-Maxfresh-Bl

Klarstein Maxfresh ACO6-Maxfresh-Bl

Ověřený zákazník Klarstein KLuK

• funguje jak má
  • vhodné spíše pro menší místnosti
  • objem vody neodpovídá údaji udávaným výrobcem
  • poměrně strohý návod
  • akustická signalizace nízké hladiny v nádobce nelze vypnout v nočním režimu

Ochlazovač splnil většinu našich požadavků. Celkové zpracování výrobku je na jedničku. Promyšlená konstrukce umožňuje vyjmout nádobku na vodu z ochlazovače pouhým vysunutím, bez jakéhokoliv odpojování hadiček a kabelů k čerpadlu. Díky tomu je doplňování vody a čištění nádobky velmi snadné.
Díky nízkému výkonu (oproti klimatizaci) ochlazovač nedokáže rozehřátou místnost vychladit, ale pokud jste v dosahu ochlazovače, vzduch je citelně chladnější a pobyt v místnosti se zapnutým ochlazovačem je výrazně příjemnější. V panelákovém suchém bytě je také příjemný je efekt zvlhčení vzduchu. Při nízkém výkonu (1. - 2.) stupeň je celkem tichý, na 3- a 4. stupeň je hlučnost srovnatelná s prudkým deštěm a lehce ruší poslech rádia nebo sledování televize.
Výrobcem udávaný objem nádobky na vodu 6 litrů neodpovídá realitě. de. Do nádobky se vejde maximálně 4,5 l vody z čehož přibližně 1,2 l je minimum při kterém automatika vypne čerpadlo a zastaví proces chlazení. Takže skutečně využitelné jsou cca 3 l vody. Na druhou stranu tyto tři litry vody vystačí na cca 10 hodin provozu ochlazovače zapnutého na nejnižší stupeň chlazení.
Ovládání přístroje je jednoduché a přehledné, každý stisk tlačítka je potvrzen zvukovým signálem. Pokud by vás v noci rušil rozvícený displej, lze pomocí dálkového ovládání zhasnout, ale zvuková signalizace stisknutí tlačítek a výstraha nízké hladiny vody v nádobce ochlazovače nelze vypnout ani přepnutím přístroje do nočního provozu.
Přes výše uvedené drobné nedostatky jsme s ochlazovačem spokojeni.

Klarstein TK49 Albaron

Klarstein Figo bílý

Klarstein Figo bílý

Ověřený zákazník electronic-star.cz Ověřený zákazník

• Velký ventilátor

Ventilátor je poměrně těžký, je třeba zvážit dobré kotvení pokud je připevňování do sádrokartonu.

Klarstein FRY4 CrispPro

Klarstein FRY4 CrispPro

Ověřený zákazník Klarstein michal

Přidáno: 7. července 2023

(naposledy upraveno 8. července 2023)

Zakoupeno v Klarstein

• dobre spracovanie a kvalita
  • rozmerovo vhodne aj do mensej kuchyne
Klarstein Icefestival Bullet ICE5

Klarstein Icefestival Bullet ICE5

Ověřený zákazník Klarstein jyrita

Přidáno: 6. července 2023

(naposledy upraveno 6. července 2023)

• výborný drtič ledu
  • rozměry

Zatím máme výrobník krátce, ale hned nás překvapil rychlostí s jakou led vyrábí. V parném létě s přehledem vyrobí dost ledu do nápojů, ale i pro jejich chlazení v chladící nádobě (Ice kýblu) pro početnou skupinu přátel. Skvělý pomocník na zahradní párty.

Klarstein Bella Pico 2G

Klarstein Bella Pico 2G

Ověřený zákazník electronic-star.cz Míla

Přidáno: 6. července 2023

Zakoupeno v electronic-star.cz

Výborně umíchá i tuhé těsto, třeba na chleba

Klarstein Coolet Rush ACO4-W

Klarstein Coolet Rush ACO4-W

Ověřený zákazník Klarstein Oscar

Přidáno: 3. července 2023

Zakoupeno v Klarstein

• Pěkný design, kvalitní pevné plasty, robustní pevná konstrukce, nic nevrže ani nehrká
  • Tichý
  • Velmi snadno se mění nádobka s vodou a patronami - dávají k tomu 2 patrony (mám ještě svoje, vlezou se tam 4ks), pár kapek vyteče z čerpadla po vytažení nádobky, ale to nevadí
  • Se 4ks patron ochlazuje cca 3 hodiny
  • Bydlíme pod střechou v paneláku, sníží teplotu cca o 5-8°
  • Za cca 4 hodiny ochlazování spotřebuje slabší půlku nádobky (nádobka na 5l), já dávám 4 patrony a cca 3l vody na zatopení patron
  • Noční režim s časovačem
  • Tři stupně větráku bohatě stačí, třetí stupeň je hodně silný
  • Kolečka jsou bomba, lehce povyjedete, otočíte a vyjmete nádobku
  • Možná by se hodil ještě delší síťový kabel :) , má necelé 2m

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25